درباره شرکت

درباره ما
_

معرفی شرکت پایا تجارت بوذرجمهر ؟

پایا تجارت بوذرجمهر در زمینه تامین و فروش انواع سیم و کابل تجهیزات الکتریکی و کالای برق و فعالیت می کند.
حضور 35 ساله در بازار تخصصی صنعت برق کشور به ویژه سیم، کابل و کالای برق پشتوانه ارزشمند ما در شرکت است. با تکیه بر همین پشتوانه ارزشمند و حمایت های بنیانگذار مجموعه جناب آقای حسن بوذرجمهری و نیز با توجه به ضرورت پاسخگویی به نیاز‌های جدید بازار، شرکت پایا تجارت بوذرجمهر توسط مهندس میلاد بوذرجمهری تاسیس و مرحله جدیدی از فعالیت این مجموعه آغاز شد.
اعتماد مشتریان به عنوان بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه این مجموعه از یک سو و نیز گسترش زمینه‌های فعالیت و خدمات قابل ارائه در شرکت پایا تجارت بوذر جمهر از سوی دیگر این شرکت را برآن داشت تا با استقرار در مکان دائمی خود ، محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه کند؛ به طوری که انتخاب کالا و خدمات با فراغت بیشتری صورت گیرد و اطلاعات فنی و تخصصی کاملی در هنگام خرید به ایشان ارائه شود.
شرکت پایا تجارت بوذرجمهر این شیوه خدمت رسانی را در شان مخاطبان خود می داند و از این حیث با ایجاد نمایشگاه دائمی (شو روم ) محصولات خود را درمعرض انتخاب دقیق مشتریان قرار داده است.
هم اکنون شرکت پایا تجارت بوذرجمهر نماینده رسمی فروش و تامین انواع محصولات الکتریکی از برندهای معتبر می باشد . عمده فعالیت این شرکت تامین و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی و صنعتی ( فشار متوسط و فشار قوی ) همچنین در بخش کالای برق ساختمانی تامین و فروش کلیه ملزومات الکتریکی شامل انواع چراغ ، آورده های روشنایی ، آیفون و سیستم های هوشمندسازی ساختمان ، ابزار دقیق و... می باشد .
شرکت پایا تجارت بوذر جمهر در حال حاضر نماینده انحصاری سیم و کابل همدان است که رتبه دوم ایران در تولید انواع سیم کابل را مطابق استانداردهای جهانی دارد .
همچنین این شرکت مفتخر است که نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان ( افشارنژاد ) به عنوان تولید کننده با کیفیت ترین سیم و کابل مسی در کشور می باشد .
شرکت پایا تجارت نماینده رسمی شرکت تولید نور با تولید محصولات کم نظیر و با کیفیت در انواع چراغ و روشنایی ونیز شرکت یزد پولیکا به عنوان تولید کننده با کیفیت ترین لوله های برقی ساختمانی در کشور می باشد . همچنین نماینده رسمی شرکت فاین الکتریک (FEC) در ارائه انواع چراغ و روشنایی می باشد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما