معرفی شرکت

معرفی شرکت بوذرجمهر:

می‌کند. این شرکت با حضور ۳۵ ساله در بازار تخصصی صنعت برق کشور، به ویژه در زمینه سیم، کابل و کالای برق، پشتوانه ارزشمندی برای ما دارد. با توجه به پشتوانه ارزشمند این شرکت و حمایت بنیانگذار مجموعه، جناب آقای حسن بوذرجمهری، و همچنین نیاز‌های جدید بازار، شرکت پایا تجارت بوذرجمهر توسط مهندس میلاد بوذرجمهری تاسیس شده و فعالیت خود را در مرحله جدیدی آغاز کرده است.

معتقدیم که اعتماد مشتریان بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه این شرکت است. به همین دلیل، با گسترش زمینه‌های فعالیت و خدمات قابل ارائه، شرکت پایا تجارت بوذرجمهر به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه می‌دهد. با ایجاد نمایشگاه دائمی (شو روم)، محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار داده و آن‌ها را در انتخاب کالا و خدمات بهتری یاری می‌رسانیم.

در حال حاضر، شرکت پایا تجارت بوذرجمهر نماینده رسمی فروش و تامین انواع محصولات الکتریکی از برندهای معتبر می باشد. فعالیت اصلی این شرکت، تأمین و فروش انواع سیم و کابل ساختمانی و صنعتی (فشار متوسط و فشار قوی) است. همچنین، در بخش کالای برق ساختمانی، کلیه ملزومات الکتریکی شامل انواع چراغ، آورده‌های روشنایی، آیفون و سیستم‌های هوشمندسازی ساختمان، ابزار دقیق و … را تأمین و فروش می‌دهد.

شرکت پایا تجارت بوذرجمهر در حال حاضر، نماینده انحصاری سیم و کابل همدان است و رتبه دوم در ایران در تولید انواع سیم و کابل با استانداردهای جهانی را دارا می‌باشد. همچنین، این شرکت نماینده رسمی شرکت صنعتی الکتریک خراسان (افشارنژاد) به عنوان تولید کننده با کیفیت‌ترین سیم و کابل مسی در کشور می‌باشد.

شرکت پایا تجارت بوذرجمهر همچنین، نماینده رسمی شرکت تولید نور با تولید محصولات کم‌نظیر و با کیفیت در انواع چراغ و روشنایی، و نیز شرکت یزد پولیکا به عنوان تولید کننده با کیفیت‌ترین لوله‌های برقی ساختمانی در کشور می‌باشد. همچنین، این شرکت نماینده رسمی شرکت فاین الکتریک (FEC) در ارائه انواع چراغ و روشنایی می‌باشد.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما