نمایندگی تتصا ایران

نمایندگی تتصا ایران

شرکت تولید و تامین تجهیزات صنعتی آریا ( تتصا )

شرکت پایا تجارت بوذرجمهر با بیش از 20 سال سابقه فعالیت، به عنوان نمایندگی تتصا در ایران، به تولید و تامین انواع تجهیزات صنعتی و ابزار دقیق می پردازد.

شرکت تتصا در زمینه تولید و تامین ترنسمیتر های فشار و حرارت، دیوپوینت ترنسمیتر، رکوردر های پیپرلس و کاغذی، کاغذ دیاگرام (ثبات)، جوهر، ریبون و قلم ریکوردر، انواع ترمومتر لیزری و آنالوگ، مبدل های سیگنال، کارت های PLC زیمنس و سیستم های جوشکاری برقی و الکترونیکی فعالیت می کند. همچنین، شرکت تتصا تولید کننده انواع کریستال و لامپ های فتومالتی پلایر برای سنجش به روش رادیواکتیو است.

با توجه به تخصص و تجربه بالای شرکت تتصا، پایا تجارت بوذرجمهر به عنوان نمایندگی این شرکت در ایران، به تامین و توزیع انواع تجهیزات صنعتی با کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد، ادامه می دهد. این شرکت با داشتن تیمی مجرب از مهندسان و کارشناسان فنی، به مشتریان خود در حل مسائل و رفع مشکلات مربوط به تجهیزات صنعتی کمک می کند.

پایا تجارت بوذرجمهر با توجه به اصول اخلاقی و حرفه ای، تلاش می کند تا با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب، رضایت مشتریان خود را به دست آورد. این شرکت با ارائه انواع تجهیزات صنعتی با بالاترین کیفیت، بهترین قیمت و خدمات پس از فروش، در زمینه تجهیزات صنعتی، به یکی از پیشروان بازار ایران تبدیل شده است.

خانه فروشگاهتماسارتباط با ما